Ditëlindje tek dera e spitalit, Rudina Dembacaj bën postimin e ndjerë: Je i vetmi njeri që kam adhuruar

Soft
Ditëlindje tek dera e spitalit, Rudina Dembacaj bën postimin e

Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj ka publikuar një mesazh prekës në ditëlindjen e saj të 33-të.

Përmes disa fotove në Instagram, Rudina shprehet se ditëlindjen do ta kalojë në dyert e spitalit, pasi babai i saj po kalon një moment delikat.

Krahas fotove, ajo shkruan:

“Ditelindja ime sot, do jete tek dera e spitalit,duke te te thene “Te dua Ba” je i vetmi njeri qe kam adhuruar gjithmone! Te dua shume!”

Kujtojmë që para pak ditësh Rudina bërë edhe një tatuazh dedikuar të atit, teksa ndan shpesh foto të tij.

https://www.instagram.com/p/CCNkZxxn4k3/

ME TE LEXUARAT