Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ditëlindje tek dera e spitalit, Rudina Dembacaj bën postimin e ndjerë: Je i vetmi njeri që kam adhuruar

Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj ka publikuar një mesazh prekës në ditëlindjen e saj të 33-të.

Përmes disa fotove në Instagram, Rudina shprehet se ditëlindjen do ta kalojë në dyert e spitalit, pasi babai i saj po kalon një moment delikat.

Krahas fotove, ajo shkruan:

“Ditelindja ime sot, do jete tek dera e spitalit,duke te te thene “Te dua Ba” je i vetmi njeri qe kam adhuruar gjithmone! Te dua shume!”

Kujtojmë që para pak ditësh Rudina bërë edhe një tatuazh dedikuar të atit, teksa ndan shpesh foto të tij.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet