Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aksident i 3-fishtë në Shëngjin, lëndohen 3 persona nga përplasja e automjeteve

Tre persona janë lënduar pas një përplasje të 3-fishtë mes automjeteve në Shëngjin të Lezhës.

Sipas burimeve thuhet se 3 automjete janë përplasur në hyrje të qytetit të Shëngjinit teksa Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje.

Ndërkohë po hetohet për të zbuluar shkaqet e aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet