Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

“Paska ulje çmimesh për me ble rritje klikimesh”, Bes Kallaku nis ”luftën” me kolegët

Ju paralajmëruam më herët se Bes Kallaku do i rikthehet verës me një këngë, për të cilën kishte rezervuar edhe një surprizë, siç ishte pjesëmarrja e ijes së tij. Tashmë kënga është publikuar dhe po bën namin në You Tube.

Për tekstin është kujdesur vetë Besi, kurse muzika mban vulën e dy emrave, Mixey dhe Apollo, ndërsa ylli videoklipit është pikërisht gjyshja e aktorit.

Ndonëse kënga përmban nota humori, sikundër bën zakonish Besi, vlen të theksohet se ndër rreshta bien në sy edhe disa kunja për këngëtarët, teksa thotë:

Paska ulje çmimesh për me ble rritje klikimesh. Biznes muzikor është bërë si treg fruta-perimesh. Po rreni aq shumë sa edhe vetë i hani, e shifni si biznes edhe kur njëri-tjetrin shani.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet