Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Olsi Bylyku tregon xhelozinë e partneres për modelen në klip: Ishte shumë e bukur, Eglit i iku truri

Aktori i dashur për publikun Olsi Bylyku dhe partnerja e tij Egli janë një ndër çiftet më të komentuar në showbiz.

I ftuar në emisionin e mëngjesit “Wake up”, Olsi ka treguar se Egli është bërë xheloze gjatë xhirimeve të klipit “Diablo” dhe shkak ka qenë një modele.

“Jemi zënë shumë gjatë xhirimeve të klipit të ri “Diablo” i cili pritet të dalë këtë javë. Kisha një modele, ishte shumë e bukur dhe protagonistja e klipit.

Me të kisha një kërcim dhe Eglit i iku truri që nuk e prekja. I thashë: “Po thuaj mi gocë se e prek unë gjithë ditën”…pastaj u pendua se në dublën e radhës me tha qetësohu pak, mos e prek aq shumë”, u shpreh Olsi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet