Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

“Ke gjithë ato lekë po dhëmbët si lepur”, Arbana Osmani i kthen komentin epik ndjekësit

Moderatorja Arbana Osmani rrallëherë merr komente negative në postimet e saj, duke qenë se është një personazh mjaft i dashur për publikun.

Mirëpo, nuk ka munguar një koment “ngacmues” në një postim ku Arbana shfaqet duke bërë sushi, teksa një ndjekës i komenton dhëmbët e moderatores.

“Se i ke dhëmbët si lepur dhe gjithë ato lekë”, i shkruan një ndjekës, ndërsa Arbana ia kthen: “Lekë i shkuar dëm o Artan”, i përgjigjet ajo.

Si gjithmonë, Arbana e ka marrë me batutë këtë koment.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet