Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ish e fejuara e Stresit bie nga motori i ujit, publikon pasojat e aksidentit

Ish-e fejuara e Stresit ka pësuar një aksident të vogël mbi motorin e ujit nga i cili është rrëzuar.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Kejsi ka treguar se po bënte xhiro me motor uji, teksa është rrëzuar prej tij dhe ka marrë plagë të lehta.

Ajo ka publikuar pamje të këmbës ku është vrarë, teksa ka treguar se po bënin manovra mbi ujë kur ka rënë nga motori.

Fatmirësisht gjendja e saj është mirë, përveç dëmtimit që shihni në foto.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet