Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Durrës/ U fut për t’u larë, mbytet 73-vjeçari në det

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë pasdite në Durrës, ku një pushues është mbytur në det.

Sipas burimeve të para bëhet djalë për shtetasin J.B., 73 vjeç nga Kosova.

Dyshohet se 73-vjeçari është mbytur teksa lahej në det dhe për pasojë ka humbur jetën.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 03.07.2020, rreth orës 19:12, në zonën e Shkëmbit të Kavajës,  shtetasi kosovar J.B., 73 vjeç, dyshohet se është  mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe  po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet