Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tronditet Tirana, nënë e bijë gjenden të vdekura në banesë

Nënë e bijë janë gjetur pajetë brenda banesës së tyre.

Sipas informacioneve paraprake, ngjarja ka ndodhur në lagjen e Kombinatit në Tiranë pranë shkollës “Myslym Keta”.

Shkaqet e ngjarjes nuk dihen, por mendohet që nënë e bijë të jenë vetëflijuar.

Në vendngjarje kanë shkuar forca të shumta policore, të cilat kanë rrethuar zonën. Trupat e pajetë të dy të ndjerave do të dërgohen në morg, ku do të bëhet edhe ekspertiza mjeko-ligjore për të përcaktuar shkaqet e vdekjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet