Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

S’ka pushime për Arbana Osmanin, moderatorja zbulon kur do vijë në jetë bebushi i saj

Moderatorja e njohur Arbana Osmani së shpejti do bëhet nënë për herë të dytë.

Ndonëse ajo ka qenë e rezervuar lidhur me këtë pjesë, shumë detaje rreth shtatzënisë janë zbuluar, sic është për shembull gjinia e bebushit.

Moderatorja është treguar e rezervuar edhe sa i përket muajit të shtatzënisë në të cilin ndodhet, të cilin na e ka treguar si me stil ditën e sotme.

Eraldo Rexho ka publikuar një foto me Arbanën, duke e pyetur se ku do të shkojnë këtë behar, ndërkohë ajo përgjigjet: “Në maternitet do vemi”.

Mesa duket pritjes së ëmbël, dalëngadalë po i vjen fundi dhe Arbana si duket ndodhet në muajt e fundit të shtatzënisë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet