Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Qëllon me armë në ajër pas konfliktit, policia në kërkim në autorit në Durrës, disa të shoqëruar

Një person është shpallur në kërkim në Durrës, pasi pas një konflikti në lagjen nr. 13 ka qëlluar disa herë me armë zjarri në ajër.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme, rreth orës 16:30. Shërbimet e Policisë janë vënë në ndjekje të autorit.

Ndërkohë janë shoqëruar në polici për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, disa persona që dyshohet se janë përfshirë në konflikt.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet