Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Konfuzione dhe ndjenja të reja, njihuni me parashikimin e Horoskopit për sot

Lajmi i Fundit.al u njeh me parashikimin e Horoskopit për ditën e sotme, 2 korrik 2020.

Dashi
Vetëm një javë për të filluar përsëri në dashuri, duke lënë pas çdo keqkuptim në çift. Hëna në anën e kundërt të dielën, sot do ta keni ndryshe.

Demi
Ndjesi të reja mund të shfaqen brenda ditëve të ardhshme. Jupiteri ndihmon sferën profesionale.

Binjakët
Venusi nga ana juaj promovon dashuri: do të jetë e mundur të rivlerësoni dikë ose të bëni takime të reja. Tani ju mund të zgjidhni problemet me partnerin.

Gaforrja
Mërkuri favorizon dashurinë, veçanërisht të martën. Nëse jeni çift mund të mendoni për plane të mëdha.

Luani
Dashuria është favorizuar, veçanërisht marrëdhënie të rëndësishme, falë Hënës dhe Venusit. Nuk duhet te jeni pjese e bisedave që nuk ju interesojnë.

Virgjëresha
Periudhë e veçantë për dashurinë, në këtë moment nuk ndiheni të prirur për ndjenja, por së shpejti diçka do të ndryshojë. Periudhë pozitive në punë.

Peshorja
Dashuria favorizohet nga Hëna. Pranoni disa ftesa. Ata që janë në çift mund të gjenden duke debatuar për shkak të shumë mendimeve në kokë.

Akrepi
Hëna në shenjën tuaj, do t’ju japë sharm por edhe një periudhë të shkëlqyeshme në dashuri. Do të keni mundësi të mira në punë.

Shigjetari
Në këtë moment ju jeni kritik ndaj dashurisë dhe për këtë keni vështirësi që të distancoheni. Në punë diçka lëviz në drejtimin e duhur.

Bricjapi
Ju nuk jeni në gjendje t’i jepni shumë hapësirë dashurisë dhe kjo mund të jetë një problem. Sidomos ndaj të tjerëve, mbase nevojitet sqarim.

Ujori
Lajme të mira për ata që janë çift. Propozime interesante mund të mbërrijnë në punë, mos harxhoni kohë.

Peshqit
Një konfuzion i vogël në dashuri, ju ende nuk e dini atë që dëshironi. Zgjidhni atë që ju bën të ndjeheni mirë. Iniciativa të reja të preferuara në punë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet