Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

“Ju nuk e dini çfarë kaluam ne për të fituar ringjalljen”, dëshmia tronditëse e Blerta Josifit

Mesohen deshmi te reja ne lidhje me ngjarjen tragjike qe ndodhi pasditen e sotme ne Kombinat te Tiranes.

Blerta Josifi, 34-vjeçarja që u gjend ende në jetë pasi nëna dhe motra e saj u vetëhelmuan, ka dhënë dëshminë e saj gjatë komunikimit me punonjësit e Policisë së Shtetit.

Mësohet se ajo u ka thënë efektivëve:

“Ju se keni idenë se çfarë sakrificash kemi bërë ne, e se çfarë kaluam ne për të fituar ringjalljen”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet