Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Jo vetëm një, Kida dhe Mozzik kanë gati dy projekte për fansat

Kida dhe Mozzik pritet të thyejnë rrjetin me këngën e tyre të re, e titulluar “PP”, e cila do të publikohet ditën e nesërme pas orës 00:00. Por duket se dyshja ka rezervuar të tjera surpriza për fansat e tyre.

Kida dhe Mozzik e kanë gati edhe një tjetër projekt të cilin reperi e ka bërë të ditur në listën e këngëve të albumit të tij të ri “MozzArt”.

Kënga tjetër e tyre titullohet “Kërkun” dhe me siguri këto dy projekte bashkë do të bëjnë namin këtë verë.

Disa vite më parë, Kida dhe Mozzik bashkëpunuan për herë të parë me “Premtime”, këngë e cila u kthye menjëherë në hit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet