Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

“Hiqi fare”- Françeska shfaqet me të brendshme dhe nuk i lë vend imagjinatës: Plasëm vape

Françeska Jaçe nuk ka lënë vend për imagjinatën me pozat seksi nga shtëpia.

Modelja publikoi foto e sapo dalë nga dushi duke ngritur temperaturat.

Ajo pozoi e veshur vetëm me të brendshme seksi dhe me një peshqir në kokë.

Françeska vuri në pah fizikun e saj të përsosur dhe gjoksin bombastik.

“Plasëm vape”- shkroi modelja në përshkrimin e fotos.

Ndërsa ndjekësit e saj e ‘bombarduan’ me komente ku i kërkuan që të hiqte edhe të brendshmet.

“Hiqi fare që mos të kesh vapë 🙃🙃”– shkroi një prej tyre.

Një tjetër i komentoi: “Hiqi krejt se këta që ke veshur të djersisin 🤣🤣🤣🤣”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet