Bosi i Formula 1 bëhet përsëri baba, vajza e tij e madhe është 65 vjeçe

Showbiz
Bosi i Formula 1 bëhet përsëri baba, vajza e tij e madhe

Ish-bossi i Formula 1, Bernie Ecclestone është bërë baba përsëri në moshën 89-vjeçare, pasi gruaja e tij e tretë ka lindur dje djalin e parë të miliarderit.

Ecclestone në një prononcim për gazetën “Blick” është shprehur:

“Tashmë jemi shtuar me një djalë të quajtur Ace. Jam krenar!”

Ndërsa gruaja e tij aktuale, Fabiana Flosi, 44 vjeçe, tha:

“Ishte gjithçka shumë e lehtë! Lindja u krye për 25 minuta dhe falënderoj Zotin për këtë.”

Ecclestone tashmë ka 3 vajza me dy partneret e tij të mëparshme.

Vajza e madhe e ish-bosit të F1 është Deborah, 65 vjeçe, e lindur nga gruaja e parë Ivy Bamford.

Ndërsa 2 vajzat e tjera Tamara, 35 vjeçe dhe Petra 31 vjeçe janë nga gruaja e dytë, Slavica Radic.

Kur Ecclestone njoftoi shtatëzaninë e gruas së tij aktuale këtë prill, ai tha:

“Nuk shoh ndonjë diferencë midis moshës 89 dhe 29 vjeç. Nëse ju e shihni si shqetësim, është problemi juaj.”

Burimi: SkyNews | Përktheu Lajmi i Fundit.al

ME TE LEXUARAT