Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Granit Xhaka gjen golin ndaj NORWICHIT

Skuadra e Arsenalit është duke fituar me rezultatin 2:0 ndaj Norwichit.

Tashmë golin e dytë e ka shënuar mesfushori Granit Xhaka.

Xhaka shënoi me një goditje të fuqishme brenda zonës, duke mos i lënë asnjë shans portierit kundërshtar që të reagoj.

Rezultati aktual i takimit është 2-0.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet