Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Yuri Kim vlerëson aksionin antidrogë: SPAK të jap rezultate për shqiptarët

Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim ka përgëzuar aksionin e kryer mes SPAK në bashkëpunim më antimafian italiane në arrestimin dhe shkatërrimin e grupit të strukturuar kriminal. Yuri Kim thotë se punët e tilla kundër krimit të organizuar dhe trafikut duhet të vijojë dhe se sjellë rezultatet që priten nga shqiptarët.

“Urime SPAK për aksionin e saj të fundit në luftën kundër trafikut dhe krimit të organizuar dhe bashkëpunimin me antimafian italiane. Vazhdoni punën e nisur dhe jepni më shumë rezultate në emër të popullit shqiptar”, shkruan Kim.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet