Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vdekja e mjekut nga COVID-i,Tritan Kalo: Nga gjiri i heronjve një mantelbardhë e humbi sfidën!

Mjeku i njohur shqiptar Tritan Kalo ka reaguar për ndarjen nga jeta të kolegut të tij, doktor Arjan Pushi.

Në një postim në rrjetin e tij social, Kalo ka shprehur ngushëllimet për mikun e tij, i cili humbi betejën me koronavirusin.

“Nga gjiri i heronjve të Shëndetësisë një mantelbardhë e humbi sfidën me COVID-19. U prehshi në paqe, prof.Arjan Pushi!“, shkruan Kalo.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet