Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

U godit me thikë gjatë një vjedhjeje, ish-futbollisti i Liverpulit përfundon në spital

Ish-futbollisti i Levrpool, Andre Uisdom është goditur me thikë gjatë një tentative për vjedhje në Toxeth, ku kishte shkuar për të vizituar familjen e tij.

27-vjeçari është dërguar në spital ku po mjekohet për plagët e marra, por fatmirësisht gjendja e tij është e qëndrueshme.

Lajmi është konfirmuar nga ekipi i Derbyt, ku aktualisht edhe luan mbrojtësi 27-vjeçari Uisdom.

Njoftimit nga ekipi anglez:

“Andre Uisdom ishte viktima e një sulmi të paprovokuar dhe një vjedhjeje. Ai i pësoi disa lëndime dhe si rezultat i tyre, ai është dërguar në spital.”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet