Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Soni Malaj tregon këngën që ka më përzemër në karrierën e saj dhe ka një arsye pse

Një prej bashkëpunimeve që mezi pritet të dalë këtë verë është ai mes Tunës, Soni Malajt dhe Ylli Limanit. Bashkëpunim ky që nuk është konfirmuar zyrtarisht nga artistët, por shenjat janë aty.

Gjithsesi sot do të bëjmë një throwback të vogël, meqë Soni na e kujtoi, me një nga këngët më të suksesshme të saj. Me anë të një postimi në Instagram, ajo tregon se “Me faj, pa faj” është një nga krijimet që ka më shumë përzemër në karrierën muzikore.

Për Sonin, ky projekt i vitit 2009, është kaq i vecantë sidomos për shkak të violinës së Ervin Gonxhit, që e ka kthyer këngën në një përrallë të vërtetë orientale. Të paktën kështu e quan këngëtarja.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet