Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Përmbyset trajleri në Rrugën e Kombit, plagoset drejtuesi

Një aksident ka ndodhur pasdite në “Rrugën e Kombit”, në aksin Kukës-Kolsh, ku një trailer është përmbysur në mes të rrugës.

I dëmtuar ka mbetur drejtuesi i mjetit. Fatmirësisht i plagosuri, nga Kosova, është jashtë rrezikut për jetën.

Sipas policise, bazuar ne veprimet e kryera ne vendin e ngjarjes, mesohet se shkaku i aksidentit është humbja e kontrollit të mjetit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet