Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Noizy paralajmëron projektin e radhës dhe zbulon titullin: Një tjetër tsunami, ju premtoj

Vetëm 4 ditë më parë, Noizy publikoi projektin “All Dem Talk”, në bashkëpunim me dy reperë të huaj, Gzuz dhe Dutchavelli.

Ndërsa pak më parë Noizy ka bërë me dije se po punon për projektin e radhës. Madje ai ka zbuluar se si do të titullohet kënga e tij e ardhshme.

“Digital Love” quhet titulli i këngës më të re.

Me siguri fansat e reperit mezi po e presin këngën e tij të radhës, që pa dyshim do të jetë një hit ashtu si çdo projekt tjetër.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet