Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Në plazh dhe pa pikë tualeti, Amarda Toska shfaqet më natyrale se kurrë

Ditët e fundit, Amarda Toska bashkë me familjen po i kalon në bregdetin shqiptar.

Ajo ka ndarë momente teksa shëtisin me skaf, duke kaluar me siguri orë mjaft të veçanta.

Ndërsa sot ajo ka ndarë disa ‘selfie’ të vetat, ku shfaqet pa pikë tualeti dhe mjaft natyrale, duke iu përshtatur edhe plazhit.

Ajo ka marrë menjëherë komentet e ndjekësve, të cilët e komplimentojnë që ajo është shfaqur ashtu natyrale, pa kurrfarë kompleksi.

Amarda është nënë e dy fëmijëve, megjithatë mbetet një nga femrat më simpatike të ekranit.

View this post on Instagram

#beautifulalbania

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska) on

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet