Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Maqedonia e Veriut regjistron katër viktima dhe 126 raste të reja me koronavirus

Në Maqedoninë e Veriut në 24 orët e fundit u regjistruan 4 viktima nga infeksioni i koronavirusit.

Autoritetet raportuan gjtihashtu se u identifikuan edhe 126 raste të reja të testuar pozitiv me Covid.

Që nga fillimi i pandemisë, numri i përgjithshëm i atyre që kanë humbur jetën në Maqedoni është rritur në 302.

Gjithashtu autoritetet raportuan se totali i personave të prekur nga koronavirusi është 6334, prej të cilëve 2475 janë shëruar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet