Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Konflikt me armë mes disa personave në Elbasan, dy të plagosur

Dy persona kane mbetur te plagosur ne Elbasan pas nje konflikti te ndodhur pak para mesnates.

Policia tha se ne konflikt jane perfshire disa persona ndersa gjate perleshjes ka pasur edhe te shtena me arme.

Per kete aresye burimet thone se dy persona jane derguar ne spital ne gjendje te plagosur nderkohe qe policia ka nisur hetimet ne lidhje me ngjarjen.

Dyshohet se dy grupet e personave kane lene takim ne lagjen “Emin Matraxhiu” per tu sqaruar por kane shkuar aty me arme dhe i kane vendosur ato ne perdorim sapo jane takuar, citon lajmifundit.al.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet