Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Kapen 100 kilogramë marijuanë në Liqenin e Ohrit, u gjetën në mjetin lundrues afër bregut të Strugës

MAQEDONI E VERIUT

100 kilogramë marijuanë janë gjetur në liqenin e Ohrit brenda një mjeti lundrues afër Strugës.

Mjeti lundrues ishte afër bregut të liqenit dhe kishte shtatë çanta me marijuanë. Policia gjatë aksionit ka gjetur vetëm mjetin lundrues dhe drogën por jo autorët.

Droga është sekuestruar menjëherë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet