Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ja kush është Gjekson Pusi, personi që transportoi me makinë Viktor Markun

Lajmifundit.al ka siguruar foton e Gjekson Pusit, i cili u arrestua nga policia sot si bashkëpunëtor për vrasjen e Hekuran Billës.

33-vjeçari akuzohet po ashtu se është autori që qëlloi me armë zjarri në Shkodër në drejtim të kushëririt të deputetit të PS.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet