Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ish-pornostarja hyn nën “bisturi”, operacioni 15 mijë dollarë i ndryshon pamjen

Mia Khalifa duket tepër ndryshe pas ndërhyrjes së fundit kirurgjikale. Ish-pornostarja zgjodhi që të bëjë një ndryshim me koston 15 mijë dollarë. Ajo bëri operacion plastik rreth një javë më parë dhe më në fund i ka hequr fashot.

Hunda e re e Mia Khalifës duket shumë herë më e vogël dhe i jep një tjetër pamje fytyrës së saj. Që prej moshës 14 vjeçare dëshironte të bënte këtë ndërhyrje sepse ishte një nga pasiguritë e saj. Kjo tregon se edhe personat që kanë kontakt me kamerën dhe puna e tyre lidhet edhe me paraqitjen fizike, kanë komplekset e tyre.

Megjithatë, Mia mori vëmendje të madhe për hundën, vetullat dhe syzet e saj në paraqitjen si pornostare. Ndonëse ndryshimi erdhi shumë vite më vonë, ia vlen pasi tani gëzon një pamje siç nuk e kemi parë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet