Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

iPhone 12 nuk do të përfshijë karikuesin në kuti, Apple shkurton kostot shtesë

iPhone 12 nuk do të shitet me aksesorët shtesë dhe ky lajm ka hidhëruar jo pak përdoruesit fanatikë të iPhone.

Sipas mediave të huaja, Apple ka vendosur të shkurtoje kostot ekstra tek iPhone 12 dhe kjo seri e re e këtyre smartfonëve nuk do të vijë me karikues apo kufje.

Pra, kur të dalë në shitje iPhone 12 dhe 3 modelet e tjera po të kësaj serie mos prisni që në kutinë e tyre të gjeni karikues apo kufje.

Duhet t’i blini veçmas fatkeqësisht.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet