Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Humbi betejën me COVID-in, kolegu i kushton dedikimin e ndjerë mjekut: Na fal që të lamë të ikësh!

Mjeku Renato Osmenaj ka shprehur ngushëllime për ndarjen nga jeta të kolegut të tij Arjan Pushi.

Përmes një postimi në rrjetet sociale ai i ka dedikuar një mesazh mjekut Arjan Pushi, që ndërroi jetë prej COVID-it.

“Na fal që të lamë të ikësh! Qofsh i parajsës!“, shkruan mjeku Osmenaj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet