Bella Hadid relaksohet në pishinë dhe shfaqet topless

Showbiz

Bella Hadid shfaqet topless dhe me tanga teksa merr rreze dielli në pishinën e fermës së saj në Pensilvani dhe tregon format e saj të mrekullueshme, në një prej postimeve të saj në Instagram.

E konsideruar si një prej femrave më të bukura në botë, top modelja, motra e Gigi Hadid ka ndarë një foto ku pozon me një bluzë trasparente, pa reçipeta, që i lë shumë pak vend imagjinatës.

Pasi ka qenë prej pak ditësh nga Sardenja, ku së bashku me Hailey Bieber ka xhiruar një set fotografik, supermodelja amerikane, 23 vjeç, është kthyer menjëherë në fermën e saj të familjes, pronë e nënës Yolanda Hadid.

Përveç nënës Yolanda me Bellan janë edhe motra shtatzënë Gigi dhe i fejuari i saj Zayn Malik. Ndërsa vëllai i Bella Anëar, 21 vjeç, po kalon periudhën e koronavirusit në izolim në Londër me të dashurën e tij Dua Lipa.

ME TE LEXUARAT