Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Sapo gjeti mundësinë, Era Istrefi “u arratis” drejt një destinacioni të paditur dhe diçka po kurdis

Me lirimin e lëvizjes dhe hapjen e kufijve, këngëtarja Era Istrefi ka gjetur mundësinë të udhëtojë jashtë Shqipërisë drejt një destinacioni të cilin ende nuk e ka zbuluar.

Vetëm pak minuta më parë, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në Instagram foto nga avioni, ku shfaqet me look-un e ri me flokët bjond.

“Duke shkuar diku”- janë fjalët e Erës krahas postimit, që na bënë të gjithëve kuriozë.

View this post on Instagram

Going somewhere 🎈

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Pas karantinës, fansat presin një projekt të ri nga këngëtarja, ndaj shpresojnë se ky largim e ka një qëllim.

Ata mendojnë se Era po gatuan një hit të ri dhe duam ta besojmë!

Era gjithmonë sjell hite, ndaj verës i duhet një projekt i ri prej saj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet