Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Poni shfaqet në superformë, i përkushtohet palestrës

Këngëtarja e njohur shqiptare Poni, njihet për këngët e shumta që i ka kthyer në hite.

Kur përmendet Poni, shumica e publikut e identifikojnë atë me këngën “Si trëndafil”.

Ajo ka sjellë vazhdimisht këngë e projekte të reja për çka vazhdimisht ka qenë në qendër të vëmendjes.

Jo rrallëherë ajo përflitet nëpër mediat rozë edhe për shkak të dukjes së saj.

Edhe pse në moshën 37-vjeçare, ajo vazhdon të gëzoj bukuri dhe forma të mira trupore, e këtë e ka dëshmuar edhe me paraqitjen e fundit nga palestra ku shfaqet në super formë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet