Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Me 35 mijë paund në kroskot, ndalohet një person në Elbasan

Policia e Elbasanit njoftoi ne oret e mbremjes se ka sekuestruar rreth 35 mijë paund të padeklaruara në një automjet tip Porsche Cayen në hyrje të autostradës.

Paratë raportohet se janë gjetur në kroskotin e makinës, gjatë kontrollit të bluve të Elbasanit.

Drejtuesi i mjetit me targa AA 666 YL i identifikuar si A.LL. është shoqëruar nga policia, ndërsa vijon puna për të mësuar origjinën dhe destinacionin e parave.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet