Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

“Kam frikë të lind”, shokon 13-vjeçarja shtatzënë me 10 vjeçarin, i vogli i premton se do ta rrisin bashkë beben

Darya Sudnishnikova, një 13 vjeçare nga Rusia ka tronditur jo pak botën para 9 muajsh kur zbuloi për mediat se ishte shtatzënë me 10-vjeçarin Ivan.

Por, muajt kanë kaluar dhe lindja e foshnjës po afrohet dhe me sa duket kjo e ka trembur adoleshenten.

Për mediat ruse ajo është shprehur se ka frikë të lindë.

Darya dhe Ivan dolën në mediat ruse duke bërë sensacion të madh para ca muajsh dhe u desh pak kohë që të vërtetohej se 10 vjeçari, i dashuri i Daryas nuk ishte babai i fëmijës që presin.

Ajo e ka pranuar që gjithë këtë e ka bërë sepse nuk dëshironte ta pranonte se ishte përdhunuar nga një 15-vjeçar në një pyll të qytetit.

Sidoqoftë, kjo nuk e ka shuar dashurinë e tyre dhe 10-vjeçari Ivan i është betuar 13-vjeçares se do t’i qëndrojë gjithmonë pranë dhe do ta rrisin bashkë fëmijën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet