Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aksident i trefishtë në aksin Lezhë-Shëngjin, plagosen 2 persona

Tre automjete janë përfshirë në një aksident rrugor në aksin Lezhë-Shëngjin, ku kanë mbetur të plagosur 2 persona.

Dy personat e plagosur janë shoferë dhe bëhet me dije se janë dërguar me urgjencë në Spitalin Rajonal të Lezhës, ku aktualisht ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka shkuar në vendngjarje për të hetuar shkaqet e këtij aksidenti të trefishtë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet