Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Nuk ka më dyshime! Zbulohet gjinia e bebes që po presin Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj

Para pak kohësh moderatorja e dashur për shqiptarët, Arbana Osmani njoftoi se do të bëhej nënë për herë të dytë, teksa pranoi publikisht lidhjen me partnerin e saj Eduart Grishaj.

Por ndërsa koha kalon, shtohet edhe kurioziteti për gjininë e bebes që mban në bark dhe deri më tani është aluduar se mund të jetë djalë.

Dhe po! Me sa duket aludimet kanë qenë të sakta, teksa mbrëmë stafi i “Dua të të bëj të lumtur” i ka dhuruar rroba bebesh me motive blu, pra për djalë.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet