Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Rashica shënon gol në ndeshjen jetike të Werderit

Futbollisti i Kosovës, Milot Rashica ka shënuar gol për Werder Bremen.

Rashica ka shënuar në minutën e 28-të ndeshjes. Werder Bremen është duke fituar me rezultat 3:0 ndaj Kolnit.

Në rast se përfundon ndeshja me fitore dhe Fortuna Dusseldorf nuk arrin barazim apo fitore, atëherë Rashica me Werderin do të sigurojnë barazhin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet