Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Delfinët dhurojnë spektakël, pamje mbresëlënëse nga deti Jon

Disa pamje të rralla janë rregjistruar mëngjesin e sotëm në plazhin e Livadhit në Himarë. Në to shihen disa delfinë të cilët notojnë fare pranë siperfaqes në një nga plazhet më të bukura të Shqipërisë.

Siç duket ujrat e detit Jon janë të preferuar për delfinët, ndërkohë që pamjet janë mbreslënëse.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet