Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Përcaktohen dy ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë

Jane percaktuar diten e sotme dy çiftet gjysmëfinalistë të edicionit të 68 te Kupës se Shqipërise.

Goglat vendosën qe ekipi i Tiranës të perballet me Bylis ndërsa Kukesi do të duhet të masë forcat me ekipin e Teutës.

Ballshiotët dhe ekipi Kukësit do të jenë pritës në takimin e parë , te cilat do të mbahen në datën 2 korrik.

Ndeshjet e kthimit do të mbahen më 15 korrik ku dhe do të kuptojmë finalistët për këtë edicion.

Finalja ështe vendosur nga FSHF që te luhet në datën 2 gusht por pa përcaktuar stadiumin në të cilin do të luhet.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet