Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tiranë/ I moshuari vetvaret dhe gjendet i pajetë në banesë

Mëngjesin e sotëm në rrugën “Budi” në Tiranë, një 80 vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij.

Shtetasi me iniciuale H.Ç. u konstatua se ishte vetëvarur në banesë duke i dhënë fund jetës.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 24.06.2020, rreth orës 08:55, në rrugën “Budi”, në banesë, është gjetur pa shenja jete, i vet’varur shtetasi H.Ç., rreth 80 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet