Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Infektohet rrobaqepësja në Berat/ I bëhet tampon fasonerisë dhe familjes

Rasti i ri me Covid 19 në Berat, është një punonjëse në një ndërmarrje rrobaqepësie tek ish-kombinati tekstil.

Fillimisht, punonjësja ka shfaqur temperature, këputje të trupit dhe kollë, ku më pas është njoftuar 127 dhe i është bërë tamponi dhe ka rezultuar pozitiv.

Pritet që t’ju bëhet të gjithë punëtorëve të kësaj fasonerie analizat nëse do të ketë të infektuar të tjerë apo jo.

Ndërsa në familjen e gruas po bëhen tomponët për të pare nëse ka të infektuar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet