Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Abuzuan seksualisht me kosovaren e sëmurë, arrestohen dy vëllezërit nga Kukësi

Mëngjesit e sotëm dy vëllezër nga Kukesi janë arrestuar, pasi akuzohen se kanë abuzuar seksualisht me nje 20 vjeçare me probleme mendore dhe fizike.

Sipas burimeve zyrtare, shtetasit me iniciale Xh. H., 31 vjeç dhe M. H., 24 vjeç, banues në fshatin Lojme, Kukës, kanë kryer marrëdhënie seksuale me një shtetase kosovare, 20 vjeçe, duke përfituar nga pazotësia fizike dhe mendore e saj.

Materialet në ngarkim të shtetasve XH. H. dhe M. H. i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Kukës, për veprën penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me persona të pazotë për t’u mbrojtur”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet