Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Digjet gjatë natës makina e doganierit në Vlorë, flakët ‘nuk kursejnë’ mjetin e parkuar ngjitur

Një makinë në Vlorë është djegur gjatë natës. Ngjarja ndodhi rreth orës 03:10 në lagjen Pavarësia.

Ka marrë flakë makina tip ‘Mitsubishi Pajero’, ku zjarri ka djegur pjesën e përparme. Po ashtu bëhet e ditur se mjeti është në pronësi të shtetasit me inicialet M.N, punonjësi të Doganës.

Po ashtu, nga flakët ka pësuar dëmtime dhe një tjetër makinë që ka qenë e parkuar pranë, tip ‘Opel’. Policia aktualisht ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërsa po punon për zbardhjen e shkaqeve.

NJOFTIMI I POLICISE
Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në lagjen “Pavarësia” Vlorë, ka marrë flakë në parkim automjeti tip Mitsubishi Pajero, në pronësi të shtetasit M.N, i cili si pasojë është djegur pjesërisht në pjesën e përparme. Po punohet për zbulimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet