Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Zbulohet arsenal armësh në Tiranë/ Bazë e grupeve kriminale dhe vrasësve me pagesë

Një arsenal armesh është sekuestruar nga policia e Tiranës në një banesë në Yzberisht.

Burime të sigurta bejnë me dije se është bazë e grupeve kriminale dhe vrasësve me pagesë.

Mësohet se, bëhet fjalë për mbi 20 armë të rënda, mes tyre edhe një snajper.

Në pranga ka rënë një person, ndërsa po punohet për arrestimin e një tjetri, identiteti i të cilëve nuk dihet ende.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet