Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Rudina Dembacaj: Dasma do behet sa të kalojë koronavirusi, mezi po presim

Rudina Dembacaj dhe partneri i saj ish-deputeti Mark Frroku janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar të shoëbizit, që prej kohës kur moderatorja bëri publike lidhjen.

Dyshja është fejuar në muajin maj dhe kjo u bë me dije nga vetë Rudina e cila përmes një postimi në llogarinë e saj të “Instagram” në “Instastory” tregoi unazën e fejesës.

Mirëpo, ndjekësit prej kohësh kanë ngritur pikëpytje nëse do të ketë një dasëm nga çifti.

Së fundmi Rudina ka dhënë një përgjigjie më konkrete.

Gjatë një interviste në emisionin e saj me Eneda Tarifën, moderatorja i kërkoi të ftuarës publikisht të jetë e ftuar si këngëtare në dasmën e saj me Mark Frrokun.

Pjesë nga Intervista:

Rudina Dembacaj: A do kem nderin të jesh një nga këngëtaret e ftuara në dasmën time të dytë?

Eneda Tarifa: Aëë mishi kokërr, paskemi dasmë.

Rudina Dembacaj: Po e kemi por të kalojë koronavirusi.

Eneda Tarifa: Do vij me kënaqësi të madhe sepse çifti juaj realisht më pëlqen dhe shkoni.

Rudina Dembacaj: Faleminderit mezi po presim

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet