Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Itali/ 303 raste të reja dhe 26 viktima në 24 orët e fundit

Sipas autoriteteve të Mbrojtjes Civile Italiane, gjatë 24 orëve të fundit në vend janë regjistruar 26 viktima nga koronavirusi për një total prej 34.371.

Autoritetet raportuan gjithashtu se, sot u regjistruan edhe 303 raste të reja positive për një total prej 237.290.

Ndërkohë, numri i të shëruarve në Itali ishte 640, ndërsa numri i përgjithshëm i tyre ka shkuar në 177.010.

Në Rajonin e Lombardisë u konfirmuan 8 viktima nga koronavirusi për një total prej 16.457 që nga fillimi i pandemisë për shkak të Covid 19.

Gjithashtu, pati edhe 259 raste të reja të positive për një total prej 91.917.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet