Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Koha për aventura/ Arbana Osmani ndanë udhëtimet e fundjavës pranë Edit dhe Jonit

Dita e sotme e ka gjetur moderatoren e njohur, Arbana Osmani në mal së bashku me më të dashurit e saj, Jonin dhe Eduartin.

Kjo ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram” në “Instastory” disa foto duke treguar se kanë shijuar natyrën dhe kuajt me të cilët kanë bërë edhe disa xhiro.

Vogëlushi i saj ka provuar disa aventura, teksa Arbana nuk ka harruar ta fotografojë dhe t’i ruajë këto kujtime mjaft të bukura.

Kujtojmë se momentalisht moderatorja është në pritje të fëmijës së saj të dytë, gjininë e të cilit nuk e ka zbuluar akoma.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet