Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Itali/ 163 raste të reja dhe 56 viktima në 24 orët e fundit

Sipas autoriteteve të Mbrojtjes Civile Italiane, gjatë 24 orëve të fundit në vend janë regjistruar 56 viktima nga koronavirusi për një total prej 34.223.

Ditën e sotme numri i të shëruarve në Itali ishte 1.747, ndërsa numri i përgjithshëm i tyre ka shkuar në 173.085.

Autoritetet raportuan gjithashtu se u regjistruan edhe 163 raste të reja positive për një total prej 236.305.

Në Rajonin e Lombardisë sot u regjistruan 31 viktima nga koronavirusi për një total prej 16.405 që nga fillimi i pandemisë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet