Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gjermani/ 169 raste të reja dhe 20 viktima në 24 orët e fundit

Gjermania ka regjistruar 20 viktima nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit.

Ndërkohë totali i atyre që kanë humbur jetën që nga fillimi i pandemisë është 8.772.

Sipas autoritetevë shëndetësore janë konfirmuar edhe 169 raste të reja infeksioni me Covid 19, për një total prej 186.691 që nga fillimi i emergjencës shëndetësore.

Ndërkohë, numri i përgjithshëm i të shëruarve është 170.961.

Gjithashtu, totali i rasteve aktive në vend është mbi 6.958.182 raste më pak nga dita e djeshme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet